Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
ApostleRated ★ 1.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0
BarbarianRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
The Wrong MissyRated ★ 2.0
TrapRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
See How They RunRated ★ 2.5
The Pope's ExorcistRated ★ 2.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.5- A Hard DayRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0