Titles you rated
The Baby-Sitters ClubRated ★ 3.0- DerekRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 1.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
SugarRated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 1.0
Lunch QueenRated ★ 4.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 3.5
Airport 2013Rated ★ 3.5- Jouryuu Kaikyuu - Fukumaru Hyakkaten GaishoubuRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 1.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0