Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
RushRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0