Movies
Ratings
327
Mobile Suit Gundam IRated ★ 4.5
West Side StoryRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
SawRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0- Bank of SeoulRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0