Movies
Ratings
575
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 4.0
SawRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0