Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.5
Lady and the TrampRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 2.0