Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5