Series
Ratings
39
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 2.0- Living Among the RichRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Phantom Singer 2Rated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
Middle School Student ARated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0