Movies
Ratings
559
DemolitionRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.5
SnatchRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
War DogsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 3.5
BargainRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 4.0