Series
Ratings
12
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0