Movies
Ratings
24
Gone GirlRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5