Titles you rated
The GentlemenRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5