Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5- ViciousRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0