Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5