Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
GamerRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0