Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0