Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
My Sibling's RomanceRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
대학전쟁Rated ★ 4.0- The Genius Paik 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Ready, Set, LoveRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0