Movies
Ratings
162
DraculaRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.5
Magic MikeRated ★ 4.5
UnfaithfulRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 5.0