Titles you rated
Black WidowRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
InvasionRated ★ 3.0
The MegRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 3.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 3.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5