Movies
Ratings
24
The KingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5