Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5