Series
Ratings
105
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5- Tour de France: Unchained Season 3Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5