Titles you rated
PastaRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
- GokusenRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 3.0