Movies
Ratings
407
To Kill a MockingbirdRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Tell Me Who I AmRated ★ 4.0
Abducted in Plain SightRated ★ 2.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5