Titles you rated
Arakawa Under The BridgeRated ★ 2.5- GintamaRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
The FamilyRated ★ 2.0
Inside the World's Toughest PrisonsRated ★ 1.5
Inside the World's Toughest PrisonsRated ★ 1.5
Inside the World's Toughest PrisonsRated ★ 1.5
Dark TouristRated ★ 1.5
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 3.5
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.0
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Criminal: UKRated ★ 2.5