Titles you rated
Nike's Big BetRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 2.0
Margin CallRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Five GalaxiesRated ★ 0.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Death SentenceRated ★ 1.0
The MistRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
The ForgottenRated ★ 2.5
11 A.M.Rated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ComaRated ★ 1.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0