Titles you rated
DevsRated ★ 3.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5