Series
Ratings
20
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5