Titles you rated
UnstoppableRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0