Titles you rated
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
BraveRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0