Series
Ratings
51
I AM A RUNNING MATERated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0