Movies
Ratings
391
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
A Hard Day's NightRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0