Series
Ratings
34
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0