Movies
Ratings
25
MonolithRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5- One Sunny DayRated ★ 0.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
TrashRated ★ 5.0
Temple GrandinRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0