Movies
Ratings
30
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
King KongRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0