Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 4.5