Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
PietaRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0