Movies
Ratings
573
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.0
StardustRated ★ 2.0
Like a VirginRated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 2.0
PushRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0