Movies
Ratings
222
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 1.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0- Will Not ChangeRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.5