Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Europe Outside Your Tent Season 5Rated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
HierarchyRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Down for LoveRated ★ 3.5