Titles you rated
Uncut GemsRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The NunRated ★ 3.0
Only the BraveRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.0