Series
Ratings
11
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0