Movies
Ratings
31
AmélieRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5