Movies
Ratings
1017- Nipple War3Rated ★ 4.0
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5- Thank You for Your CinemaRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 2.5
Water LiliesRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 1.5
TrollsRated ★ 3.5- Architect ARated ★ 4.5
Christmas in SummerRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5