Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0