Movies
Ratings
109
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Blue SpringRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
FargoRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Welcome to the Quiet RoomRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Autumn in New YorkRated ★ 4.0
The Vortex of LoveRated ★ 4.0
New Year's EveRated ★ 4.5
Cannonball WedlockRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5