Series
Ratings
14
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 5.0
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 5.0
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 5.0
ReverseRated ★ 3.5
Great Selection TaxiRated ★ 4.5
The Last CinderellaRated ★ 3.0
Naomi and KanakoRated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
RookiesRated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5