Titles you rated
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 3.0
Wood Job!Rated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 1.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 1.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Penguin HighwayRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
MiraiRated ★ 0.5
The Forest of Wool and SteelRated ★ 3.5