Series
Ratings
200
Re:␣HamatoraRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
BasiliskRated ★ 5.0
BerserkRated ★ 5.0- BTOOOM!Rated ★ 5.0
- GUN X SWORDRated ★ 5.0
Dagashi KashiRated ★ 4.0
Xam'd: Lost MemoriesRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
The Law of UekiRated ★ 5.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0- PlanetesRated ★ 5.0
High School of the DeadRated ★ 5.0
Knights of SidoniaRated ★ 5.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 5.0
Lupin the ThirdRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Ground Control to Psychoelectric GirlRated ★ 5.0