Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
FractureRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 2.5
Rocky VRated ★ 3.5
Rocky IIIRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Sunshine CleaningRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 3.0
RenditionRated ★ 2.5
The FogRated ★ 2.0
Office Christmas PartyRated ★ 3.5
Love HappensRated ★ 3.5
Mother's DayRated ★ 3.5